Összefoglaló 2024. március 9., szombat

DVTK - Szekszárdi WFC 4-1 (0-1)

A Simple Női Liga NB I. 14. fordulójában a Szekszárdot fogadta a DVTK női labdarúgó csapata. A félidőben még vesztésre álló vasgyáriak a második játékrészben négyet számoltak ellenfelükre, s így teljesen megérdemelten, kiütéssel nyertek.

Simple Női Liga NB I. 14. forduló

Diósgyőri VTK - Szekszárdi WFC 4-1 (0-1)

Miskolc, DVTK Edzőközpont, 150 néző. Játékvezető: Sovány Liza (Kovács Zoltán, Dobos Kitti)
DVTK: Orgoványi - Somogyi, Geréd, Komlós - Nagy L., Katona, Smajić, Sain, Boros K. - Oláh A., Krisztin. Vezetőedző: Bém Gábor
Szekszárd: Török - Jáhn, Kágyi Á., Kovács Á., Schell, Nagy-Cseke, Vári, Kágyi K., Taylor, Acsádi, Kiss L.. Vezetőedző: Micskó Márk.

Csere: Kiss L. helyett Sereg a 26., Sereg helyett Prigli a 82., Katona helyett Nagy P. a 46., Smajic helyett Madarász a 65.,
Sárga lap: Schell a 9., Kovács Zs. a 30., Somogyi az 59., Smajić a 63., Kágyi Á. a 63. percben.
Gólszerző: Sereg (0-1) a 27., Nagy P. (1-1) a 65., Sain (2-1) a 70., Nagy L. (3-1) a 83., Nagy P. (4-1) a 90. percben.

Bém Gábor: - Nagyon jó ritmusban kezdtük a mérkőzést és már az elején beszorítottuk ellenfelünket. A kapott gól ellenére végig kézben tartottuk a mérkőzést és a második félidőben remek támadásokat vezettünk, melyekből sikerült gólokat rúgnunk. Ma a csapat küzdeni tudását is lehetett dicsérni. Gratulálok a lányoknak és a stáb tagjainak is!