Összefoglaló 2021. január 23., szombat

U13: Ferencvárosi TC U13 - DVTK 0-4

A DVTK U13-as együttese háromszor huszonöt perces felkészülési mérkőzést játszott a Ferencváros vendégeként. A Népligetben megrendezett találkozón a piros-fehérek az első játékrészben még keresték a ritmust, a középsőben viszont megtalálták. Ebben a periódusban négyszer is sikerült betalálni a fővárosiak hálójába, ezt a különbséget pedig a DVTK fiataljai a hajrában is megtartották. A korosztály számára tehát egy szép idegenbeli győzelemmel kezdődött az esztendő. Sipos Gergő tanítványai végig jó teljesítményt nyújtottak, motiváltan, harcosan futballoztak az FTC ellen.

U13, felkészülési mérkőzés

Ferencvárosi TC U13 - Diósgyőri VTK     0-4 (0-0, 0-4, 0-0)

DVTK U13: Gyuricskó B.  - Vinga Z., Lengyel V. Farkas R., Filkóházi Á., Juhász K., Kis A., Meggyesfalvi B., Gyebróczki D., Boda D., Béres B. Cserék: Dudás B., Juhos Á., Gulácsi M., Bordás B. Vezetőedző: Sipos Gergő.

Gólszerzők: Bordás B. (0-1) a 30., Bordás B. (0-2), a 40., Gyebróczki D. (0-3) a 43., Kis A. (0-4) a 48. percben.