Összefoglaló 2018. június 1., péntek

U15: Honvéd-MFA - DVTK 5-1 (3-1)

A 29. fordulóból elmaradt mérkőzést pótolta csütörtök délután a DVTK U15-ös együttese Budapesten, a listavezető Honvéd-MFA vendégeként.

U15 I. osztály 29. forduló

Honvéd-MFA - Diósgyőri VTK 5-1 (3-1)

Budapest, Bozsik Stadion. Játékvezető: Szuhodovszki Dávid (Hetesi Cintia, Gál Gergő)
Honvéd-MFA: Boros - Zsigmond, Benczenleitner, Nyitrai, Kozma, Nikitscher, Németh D., Horváth Dá., Szabó, Varga Ge., Kovács V. Vezetőedző: Isa Gábor.
DVTK: Kovács M. - Nahaj, Kundrák, Porkoláb Be., Králik P., Takács, Horváth M., Csatári, Králik M., Dankó, Kispál. Vezetőedző: Jordán András.

Csere: Králik M. helyett Fercsák a 38., Dankó helyett Illés a 41., Nahaj helyett Veréb a 41., Nikitscher helyett Czékus az 50., Varga Ge. helyett Kárász az 50., Kozma helyett Páll az 54., Kundrák helyett Bajnai a 68. percben.
Sárga lap: Csatári a 80., Czékus a 80. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Németh D. (1-0) az 1., Németh D (2-0, 11-esből) a 19., Németh D. (3-0) a 19., Csatári (3-1) a 36., Szabó B. (4-1) az 51., Szabó B. (5-1) a 80. percben.

12. Videoton FC U15 Videoton FC U15 28 7 7 14 33 53 -20 28
13. Kaposvári Rákóczi BFLA U15 Kaposvári Rákóczi BFLA U15 29 7 5 17 30 55 -25 26
14. ETO FC GYŐR U15 ETO FC GYŐR U15 27 4 7 16 33 68 -35 19
15. Grosics Akadémia FK U15 Grosics Akadémia FK U15 29 3 5 21 31 106 -75 14
16. Siófoki Bányász SE U15 Siófoki Bányász SE U15 29 1 5 23 25 125 -100 8