• U19: Illés Akadémia - DVTK 0-0 (0-0)
    Gól nélküli döntetlennel zárult az Illés Akadémia és a DVTK U19-es csapatainak találkozója Szombathelyen. A diósgyőriek ezzel az eredménnyel megszerezték második pontjukat a bajnokságban.
  • U17: DVTK - Illés Akadémia 1-5 (0-3)
    Hazai pályán szenvedett vereséget a DVTK csapata az Illés Akadémia ellen. A vendégek már a mérkőzés legelején megszerezték a vezetést, amit a lefújás pillanatáig meg is tartottak.
  • U16: DVTK - Illés Akadémia 2-2 (2-1)
    Döntetlennel ért véget a  DVTK az Illés Akadémia találkozója. A diósgyőriek Dávid Tihamér és Sramkó Ronáld góljaival sokáig vezettek a mérkőzésen, ám a hajrában a vendégeknek sikerült az egyenlítés.
  • U15: Illés Akadémia - DVTK 3-0 (2-0)
    Szombathelyen lépett pályára a DVTK csapata, amely az első félidőben hamar htrányba került és bár a folytatásban mindent megtett az egyenlítésért, mégis a hazaiak szereztek újabb találatot. Három forduló után Jordán András csapata a tabella 4. helyét foglalja el.
  • U15 "B": DVTK - Eger 1-0 (1-0)
    Második mérkőzését is megnyerte a DVTK kettes számú U15-ös csapata vasárnap. A Diósgyőr győztes gólját Vereckei Zalán szerezte.
  • U14: Illés Akadémia - DVTK 1-0 (0-0)
    Szombathelyre látogatott a DVTK U14-es csapata is, mely végig egyenrangú ellenfele volt a hazaiaknak. A második félidő elején született meg a találkozó egyetlen gólja.
  • U13: DVTK - Eger 3-3 (3-1)
    Megosztozott a pontokon a DVTK U13-as csapata a vendég egriekkel az U14 II. osztály harmadik fordulójában. A DVTK a szünetben még Molnár Roland, Balogh Patrik Richárd és Takács Márton góljaival 3-1 arányban vezetett, de a vendégek egyenlíteni tudtak a második játékrészben.
Szólj hozzá a DVTK hivatalos facebook oldalán!