Az egyéni versenyeket követően - ahol Guzi Blanka az elődöntőig és a 20. helyig jutott - a vegyes váltóval számával zárult a budapesti öttusa világkupa forduló. A magyar csapatot a 15 fős mezőnyben a diósgyőri Guzi Blanka és Regős Gergely képviselte. A hazai páros a délelőtti programban 16-12-es erős vívással kezdett a harmadik helyen, amihez később még két bónuszpontot is hozzá tudtak tenni. A délutáni program nyitószámát jelentő lovaglásban folytatva a jó szereplést mindössze 7 hibaponttal a 300-ból megerősítette dobogós helyét a magyar páros, amit hasonlóan jó úszás követett. Az utolsó laser run számban váltva teljesítették a versenyzők a 3x600 méteres köröket 2-2 lövészettel, amiben végül hatalmas versenyben a bronzérmet szerezte meg a Guzi-Regős páros, mindössze 2 másodperccel a franciák mögött, míg a győztes a mexikói páros lett.

- Nagyon boldog vagyok, hogy így zárult ez a hét. Nem is csak az érem miatt, hanem az érzés, amit kaptam ma. Vívással kezdtünk. Sokat jelent, hogy én is kivettem a jó eredményből a részemet a páston, mert a hét elején az egyéni versenyen elég gyengén sikerült ez a szám. Lovaglás előtt bevallom nagyon izgultam, de a szurkolótábor fantasztikus volt és észre sem vettem, hogy vertem az utolsó akadályt. Az úszással és a futással elégedetten vagyok, jó erőben éreztem magam végig. Az erős számom, a lövészet sikerült ma szerényen, ez egy picikét bántott. Egyértelműen annak köszönhető, hogy egy magasabb futó sebességet vállaltam be. Örülök azért neki, hogy bátor voltam és kockáztattam, így egy új képet kaphattam a határaimról. Összességében hasznos napot tudhatok magam mögött, rám fért egy ilyen jó érzésű versenyzés. Köszönöm a társamnak is, Regős Gergelynek ezt a bronzérmet - értékelt Guzi Blanka.