Tipos Extraliga

Alapszakasz - 2.forduló

2020. november 24. 18:00

HK Nitra - DVTK Jegesmedvék 2-3 h.u. (1-0, 0-1,1-1, 0-1)

Nyitra, Nitra Arena, zárt kapuk mögött, játékvezetők: Vladimir Fridrich, Peter Stano, Lukas Kacej, Simon Synek

HK Nitra: Cowley (Nagy) - Pupák, Cardwell, Tvrdon, Slovák, Hrnka, Svarny, Bodák, Kollár, Stastny, Lantosi, Vitalos, Knizka, Holesinsky, Dauda, Zitny, Skvarek, Minarik, Siska, Pátoprsty, vezetőedző: Antonín Stavjana

DVTK Jegesmedvék: Rajna (Kiss B.) - Wehrs, Szirányi, Rokaly, Vas, Révész - Wolff, Kiss D., Lövei, Galanisz, Magosi - Láda, Rauhauser, Csányi, Osterberg, Jordan - Ritó, Miskolczi, Vojtkó, vezetőedző: Dave Allison

Büntetés percek 4-16
Buli elhozatal 34/71 (47.89 %) : 37/71 (52.11 %)

Dave Allison: Az első harmadban jobb volt az ellenfél, de a szünetben sikerült rendezni a sorokat és ezt követően átvettük a meccs irányítását. Kemény csata volt a jégen, minden korongért meg kellett harcolni. Fontos idegenbeli győzelem ez számunkra, hiszen láthatjuk, hogy bárki ellen versenyképesek lehetünk, ha a taktikát betartva harcolunk a jégen.

8. HC KošiceHC KOŠICE 13 5 1 1 6 37 33 4 18
10. HC ‘05 iClinic Banská BystricaHC ‘05 ICLINIC BANSKÁ BYSTRICA 12 3 2 0 7 34 46 -12 13
11. HK DUKLA TrenčínHK DUKLA TRENČÍN 11 3 0 0 8 28 38 -10 9
12. MHk 32 Liptovský MikulášMHK 32 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 13 0 0 1 12 22 73 -51 -2